Coordonator Șoferi | Oradea

Piesa centrală între planificarea curselor și șoferi

6560 DE MOTIVE PENTRU A ALEGE H.ESSERS

H.Essers este un jucător de încredere în sectorul logisticii, dar, mai presus de toate, suntem o afacere de familie care oferă locuri de muncă și siguranța locului de muncă încă din 1928. Cei 6560 de angajați ai noștri, toți cu spirit întreprinzător, împărtășesc pasiunea pentru afaceri, sunt mereu pregătiți să fructifice oportunitățile și stăpânesc un mod simplu de a face o mare diferență în fiecare zi. Aceasta permite companiei noastre să investească în mod constant în dezvoltare și să privească spre viitor cu încredere. Oamenii noștri sunt cei care duc compania mai departe. Noi ne ocupăm de dezvoltarea lor personală și profesională oferindu-le echipamente , de ultimă generație și ținând seama de importanța echilibrului dintre viața profesională și cea personală. Cei 6560 de angajați ai noștri știu de ce să aleagă H.Essers.
Vrei să faci parte din această experiență? Suntem în căutarea unui Coordonator Șoferi.

RESPONSABILITĂȚILE TALE

Ești cel care se asigură că lucrurile merg ca unse.

  • Asigurarea unei comunicări adecvate și organizate între planning și șoferi este provocarea ta zilnică.
  • Te vei asigura că marfa noastră ajunge la destinație exact la timp, trimițând instrucțiuni și planning-ul, primit de la colegii noștri, șoferilor.
  • Pentru că te pricepi de minune sa coordonezi lucrurile, vei oferi suport șoferilor cu locații potrivite pentru livrare / alimentare combustibil / timpi de odihnă și așa mai departe.
  • Urmăreșți progresul cursei și trimiți informații actualizate către planning și serviciu clienți.
  • În final, răspunzi de gestionarea administrativă corectă.

PROFILUL TĂU

Abilitățile tale de comunicare și modul de acțiune orientat spre soluții asigură un transport eficient. Fiind o figură esențială în acest proces, vei interveni atunci când situația o cere și vei maximiza orele de condus asigurând un program de lucru eficient și optim pentru șoferi. În ciuda abilităților tale excelente de coordonare și organizare, situația se poate schimba de mai multe ori datorită circumstanțelor neprevăzute care apar pe drum. Totuși, știi întotdeauna să-ți păstrezi calmul și să profiți la maximum de orice situație. Prin intermediul unei comunicări clare și puternice, reușești să motivezi șoferii și ești responsabil de buna lor stare de spirit.

CE ÎȚI OFERIM NOI

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de top care îți stă la dispoziție 24 de ore pe zi, căutând soluții împreună. O atmosferă familială la serviciu și colegi care gândesc practic. Un mediu în care poți învăța din greșeli. Soluții IT dedicate furnizate de departamentul nostru IT. Un loc de muncă ce vine cu provocările lui, într-un mediu profesionist si occidental.

ALĂTURĂ-TE MARII NOASTRE FAMILII

77 de locații în 19 țări, 6560 de angajați, un milion de metri pătrați de depozite, 1475 de camioane și 2000 de cisterne conforme ISO. Da, H.Essers chiar este un furnizor grozav (și mare) de servicii logistice și cu o bază logistică stabilă menită să deservească clienții noștri strategici din domeniul farmaceutic, chimic, infra și de componente.

Alătură-te aventurii H.ESSERS. Iti va garanta varietatea, provocarea, independența și satisfacția necesare. Nu ezita și aplică pentru această provocare!

Aplica acum!