Soferi CE

Împreună cu noi, veți avea un impact real.

6560 MOTIVE PENTRU ALEGE H.ESSERS

 H.Essers este un jucător internațional și de încredere în cadrul sectorului de logistică, dar, mai ales, suntem o afacere de familie care a oferit locuri de muncă și siguranță la locul de muncă din 1928. Cei 6560 de angajați ai noștri au o pasiune pentru a face afaceri, sunt gata să profite de oportunități și desfășoară activitatea într-un mod simplu de a face o mare diferență în fiecare zi. Acest lucru ne permite ca și companie să investim continuu în creșterea noastră, cu o perspectivă pozitivă pentru viitor. Angajații noștri pun în mișcare activitatea companiei noastre. Avem grijă de dezvoltarea lor personală și profesională, oferindu-le echipamente de lucru de ultimă generație și ținând cont de importanța echilibrului lor între viață personală și cea profesională. Cei 6560 de angajați ai noștrii știu de ce au ales H.Essers. Vrei să faci parte din această experiență? Căutăm un șofer de camion cu permis categoria  CE.

ATRIBUȚIILE DVS

Șofer de camion pe comunitate cu permis categoria CE. Livrați bunurile noastre către client cu un zâmbet pe buze!

În calitate de șofer de camion cu permis categoria CE, veți conduce pentru divizia noastră transport de distribuție. Acestea vor fi călătorii internaționale scurte. Este necesar un certificat de transport marfă ADR.

Transportați mărfurile noastre punctual și în siguranță, întotdeauna în conformitate cu codul rutier și cu respectarea timpului de conducere și de odihnă.

  • Verificați zilnic sarcinile din programul dvs. și, dacă este nevoie, discutați programul și ruta cu planificatorul dvs.
  • Vă asigurați de faptul cătotul este curat și bine-întreținut în camionul dvs.

Dvs sunteți șoferul, dar efectuați și un număr mic de sarcini administrative.

PROFILUL CĂUTAT DE NOI

În calitate de șofer cu permis categoria CE la H.Essers, este important – și esențial – să aveți permisul de conducere corespunzător. Pentru acest post, aveți nevoie de permis categoria CE, împreună cu codul 95. Pentru a putea comunica mai eficient cu planificatorii, clienții și colegii dvs. (șoferi), reprezintă un avantaj să aveți cunoștințe de engleză și / sau germane, olandeză, franceză. Am prefera camioanele noastre să fie parcate în incinta companiei H.Essers. Cel mai bine ar fi să aveți propriile mijloace de transport la și de la locul de muncă. Ca șofer, te-ai putea afla în tot felul de situații. Pentru a face față corespunzător acestor situații, trebuie întotdeauna să vă asigurați că lucrați în siguranță, independent și punctual. Veți fi purtătorul de drapel pentru compania noastră, așa că ne așteptăm să aveți un nivel ridicat de responsabilitate. Aveți deja experiență relevantă în sectorul transporturilor? Acesta ar fi un avantaj. Dacă nu, vom fi bucuroși să vă învățăm trucurile meseriei. Pentru a vă califica pentru acest loc de muncă, aveți nevoie de un certificat de transport marfă ADR.

CEEA CE OFERIM

Oportunitatea de a lucra pentru un jucător important și respectat din domeniul logisticii.
O atmosferă de familie, cu colegi care îți cunosc numele.
Securitate autentică a locului de muncă și o gamă largă de oportunități de a avansa în carieră.
Un salariu atractiv, cu un pachet interesant și extins de beneficii.
Îndrumare, încă din prima zi, din partea unei echipe de mentori ai șoferilor.

ALĂTURĂ-TE FAMILIEI NOASTRE (MARI)

77 de site-uri din 19 țări, 6.560 de angajați, un milion de metri pătrați suprafață de depozitare, 1.475 de camioane și 2000 de cisterne. Da, H.Essers este un important furnizor de servicii de logistică și deține active consolidate pentru clienții noștri din segmentele ca Pharma, Chmicale, Infra. Furnizăm de ani buni locuri de muncă de încredere, conducem și plătim la timp și lucrăm într-un mediu de lucru sigur. Nici un client, drum sau sarcină nu este niciodată la fel. Nu, nu te vei plictisi repede în familia noastră!

Aplica acum!